.

.

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Just5 Слобода M303 5.0 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Just5 Слобода M303 5.0 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %
Достапност


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за Just5 Слобода M303 5.0 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
дизајн:
Обична,Гроздобер
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard
Големина:
5.0inch Screen
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Just5
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
R

Производи во категоријата