.

.

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за THL W100 W100S 4.5 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за THL W100 W100S 4.5 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %
Достапност


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за THL W100 W100 S 4.5 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

Компатибилен Бренд:
HTC
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
4.5inch Screen
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard
Мало Пакет:
No
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
R

Производи во категоријата