.

.

Ј. Quinn Супер Меки Вистинска Кожа Мажите Паричникот Картичка Патент Чисто Црна Браун Краток Паричници Кравја Кожа Мали Purses Година Носителот

Ј. Quinn Супер Меки Вистинска Кожа Мажите Паричникот Картичка Патент Чисто Црна Браун Краток Паричници

DEN 959.04
Достапност


Ј. Quinn Супер Меки Вистинска Кожа Мажите Паричникот Картичка Патент Чисто Црна Браун Краток Паричници Кравја Кожа Мали Purses 2016 Година Носителот
Модел : 91074
Големина на : H 9.5 cm*W 11.5 cm*D 2cm
Боја : Црна Браун
Материјал : Крава Вистинска Кожа
Затворање : Нема Патент
Структура : 5 Држачот На
1 Забелешка Оддел
1 Фотографија На Носителот
1 Внатрешни Работи Патент Џеб
Пакетот Вклучува : 1pc Празен Паричник

Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
Ј. Quinn
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Ширина:
2 cm
Објектот Висина:
9.5cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Тежина:
80g
Материјал Состав:
cowhide кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
91074
Ј. Quinn:
Паричници Purses
боја:
црна браун
Тврдост:
Мека
Виткање Паричник:
bifold
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Роденден Награди Свадба Рекламирање на Бизнис подароци
R

Производи во категоријата