.

.

JOYIR Нови Вистинска Кожа Мажите Долго Паричникот Спојки Секојдневен Пари за Држачот Чанта Гроздобер Патент Монета Чанта Паричникот За Човекот 9321

JOYIR Нови Вистинска Кожа Мажите Долго Паричникот Спојки Секојдневен Пари за Држачот Чанта Гроздобер

DEN 1054.00
DEN 1505.28
-30 %
Достапност


Опис На Производот :
Модел : 9321 Материјал : Вистинска Кожа Големина : 21 L x 2 D x11.5 H cm Боја : чоколадо,браун Тежина : 0.22 KG Бренд : JOYIR Стил : паричникот MOQ : 1 Компјутер Цена : врз Основа на Количеството Дизајн : неврзан
СЛИКИ :
Големината може да се 1-2cm грешки од мерење начин

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
21cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Повик
Број На Модел На:
9321
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Бренд Име:
joyir
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
R

Производи во категоријата