.

.

момчињата дете фармерки 3 4 зимски долги панталони 5 плус сомот задебелување 6 термички памучни панталони 7 8 момче Половината директно фармерки

момчињата дете фармерки 3 4 зимски долги панталони 5 плус сомот задебелување 6 термички памучни панталони

DEN 676.00
DEN 768.00
-12 %
Достапност

Забелешки : Панталони големина 2 (ознака број 3 Y) е погодна за деца до 90 см, висок; Панталони големина 3 (ознака број 4 Y) е погодна за деца до 100 цм висина; Панталони големина 4 (ознака број 5 Y) е погодна за деца до 110 цм висина; Панталони големина 6 (ознака број 6 Y) е погодна за деца до 120 cm високи; Панталони size 8 (ознака број 7 Y) за деца висина 120-130 цм висина;
НИ Големина/CN големина
Облека должина
Половината
Колковите
Висок препораки
2/3 Y
55
46
70
80-90
3/4 Y
60
48
72
90-100
4/5 Y
65
50
76
100-110
6/6 Y
70
52
80
110-120
8/7 Y
75
54
84
120-130
1. Нашата облека вистински износот на големината на плочка мерењето на лента, 1-3cm грешка е нормалниот опсег. [Возраст-соодветна и погодна висина за повикување само]
2. Осигурајте се да внимателно се однесуваат на горенаведените реалниот износ на големината, поради големината на проблемот се вратите на тежината-лице за управување о КК зајакот панталони карактеристики : француски бренд, вистински надворешна трговија, Тенок директно фармерки, Мека, дише, Bao Чао есен и зима најдобар избор. дебелина : дебела сомот плус (за есен и зима) Флексибилни : Нема бомба мекост : мека Удобност : Силна надеж : кадифе. ткаенини : мека тексас ткаенина.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Пол:
Момчиња
Декорација:
Лажни Патентите
Материјал:
Памук,Ацетат
Број На Модел На:
1525B2
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Директно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
IIMADFWIW
отворен crotch или не:
нема отворен crotch
Долги панталони:
Панталони
Сезоната:
Зима
панталони класификација:
Фармерки
Ткаенина Тип:
Тексас
Референтна висина:
90cm 100cm110cm 120 130
Големина:
2-3-4-6-8
R

Производи во категоријата