.

.

DB3612 дејв бела есен бебето девојки печатени harem панталони babi панталони девојки corss панталони деца панталоните деца носии

DB3612 дејв бела есен бебето девојки печатени harem панталони babi панталони девојки corss панталони

DEN 911.52
Достапност


состав : 95% памук, 5%spandex
големина спецификација : cm големина панталони
должина на половината
станот хип crotch
должина може да биде
crothed
или не 12 M(66/44) 38 21.5 36 27 X 18 МИЛИОНИ(73/47) 44 22.5 38 28 X 24 M(80/47) 48 23 39.5 29 X 3 T(90/50) 53 23.5 41.5 30 X 4 T(100/50) 58 24 43 31 X 5 T(110/53) 63 24.5 44.5 32 X 6 T(120/53) 68 25 46.5 33 X
Продавници во Кина

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
Harem Панталони
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Spandex
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Drawstring
Број На Модел На:
DB3612
R

Производи во категоријата