.

.

Дејвид додатоци 7/822mm точка висок квалитет печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши, 10Yc1563

Дејвид додатоци 7/822mm точка висок квалитет печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјали,свадбен

DEN 111.00
DEN 123.84
-10 %
Достапност


Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Шема:
Точки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
22mm
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
R

Производи во категоријата