.

.

100pcs/многу 6ml Мини Шарени Мали Патување Парфем Atomizer Метал Refillable Спреј Шише Празно Алуминиум Парфем Atomizoare

100pcs/многу 6ml Мини Шарени Мали Патување Парфем Atomizer Метал Refillable Спреј Шише Празно Алуминиум

DEN 3146.00
DEN 3312.00
-5 %
Достапност

00 /многу
пакети / многу
бесплатен превозот 0.50 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 200pcs/многу Висок Квалитет Refillable Срце Кристал Алуминиум Парфем Atomizer 5ml Преносни Патување Спреј Шише US$ 218.75 /многу
парчиња / многу
DHL слободни 10ml празна чаша парфем шишиња спреј parfum шише atomisers алуминиум мирис atomizoare US$ 137.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 8ml Празни Преносни Refillable Шише за Патување,Метал Спреј Парфем Шишиња Parfum Спреј Atomisers 5pcs/многу US$ 8.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 5ml Патување Парфем Шише Refillable Мини Parfum Atomisers Мирис Мирис Шише Бесплатен Превозот САД$ 27.100pcs/многу
Тежина : 18g Капацитет : 6ml Материјал : Алуминиум случај надвор&стаклено шише внатре Вкупно 10 боја :
црна,златна,сребрена,розева,црвена,виолетова,сина,кафена,сјајна сребрена,сјајна злато
Висок Квалитет 5ml Метал Парфем Шише Refillable Мини Спреј Parfum Atomizoare 50pcs/многу Бесплатен Превозот САД$ 54.50 /многу
парчиња / многу
DHL Бесплатен Превозот 200pcs/Многу 12ml Алуминиумско Шише Парфем,Стакло Парфем Пакување Шише,12ml Парфем Atomizer US$ 216.00 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо со ВРВЕН КВАЛИТЕТ 15ml Патување Парфем Спреј Шише,15ml Алуминиум Метал Парфем Atomizer со Ротациони Спреј Пумпа 50pcs US$ 160.5 ml рачно изработени од глина шише,среќа празни парфем стакло шишенцето судење,жените мирис накит шише US$ 9.

боја:
Сјајна Сребрена, Сјајна Злато, Мешавина Боја, Кафена, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Црна, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
6ml
Бренд Име:
sambette
Број На Модел На:
BH0039
Материјал:
алуминиум&стакло
R

Производи во категоријата