.

.

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Дами

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Дами

DEN 299.00
DEN 506.40
-41 %
Достапност


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Дами
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 88 X117 бода
Бои : 21 бои
Производот број : cs047
Големина на слика : 20 X27 CM, 11 CT
16 X21 CM, 14 CT
Платно големина : 30 X37 CM, 11 CT
26 X31 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
R

Производи во категоријата