.

.

Слободен испорака Слични DMC Нишка 1 Lot=447 Skeins ВАШАТА БОЈА Крстот Бод CXC Тема Конец во Светот, крстот бод сетови. XUE

Слободен испорака Слични DMC Нишка 1 Lot=447 Skeins ВАШАТА БОЈА Крстот Бод CXC Тема Конец во Светот,

DEN 1787.00
DEN 3503.52
-49 %
Достапност

На овој линк е 447pcs теми

Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
oneroom
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
opp пакување
R

Производи во категоријата