.

.

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT,Две leopards

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT,Две leopards

DEN 1181.00
DEN 2002.08
-41 %
Достапност


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT,Две leopards
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 280 X186 бода
Бои : 31 бои
Производот број : cs0046
Големина на слика : 50 X33 CM, 14 CT
Платно големина : 60 X42 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
R

Производи во категоријата