.

.

Врвен Квалитет памук 18ST 18CT крстот бод платно ткаенина ткаенина црна боја која било големина, embroider платно ткаенина JCS

Врвен Квалитет памук 18ST 18CT крстот бод платно ткаенина ткаенина црна боја која било големина,

DEN 427.00
DEN 837.60
-49 %
Достапност


Крстот Бод Ткаенина КТ број:
100x150CM, 50x50CM, 200x150CM
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
oneroom
Надворешното Пакување:
opp пакување
R

Производи во категоријата