.

.

Радост недела Мачка и Афион Крстот Бод Слики Модерни Дизајни Крстот Бод Модели Везана Везови Колекции Дома Декор Занает

Радост недела Мачка и Афион Крстот Бод Слики Модерни Дизајни Крстот Бод Модели Везана Везови Колекции

DEN 246.00
DEN 446.40
-45 %
Достапност

По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
Фабриката за директна продажба
Фабриката официјалната продавница со нашата фабрика Qualifiedfor вашиот најголемиот Дел наредби.
Квалитетот и цената однапред
Висок квалитет со фабрика цена, Нашите клиенти сигурно ќе уживаат највисок оценување на работата.
6081811130100144 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 28.Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан. (14 CT)ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот. Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува. Ова е DIY колекции, треба да везови себе
2. (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
21*29cm
11CT:
27*37cm
Точка Бр.:
D304
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales
R

Производи во категоријата