.

.

Се справи со бар четка handguards Рака Guard За KTM CRF YZF KXF Мотоцикл Мотокрос Dirt Bike 7/8 22mm Или 1-1/8 28mm масти лента

Се справи со бар четка handguards Рака Guard За KTM CRF YZF KXF Мотоцикл Мотокрос Dirt Bike 7/8 22mm

DEN 1641.00
DEN 1823.52
-10 %
Достапност


Handguards
Состојба : Нова
Материјал : ПП Пластични + Алуминиумски Легури
Стандардната Боја : Црна (друга боја опција : Портокал/Црвени/Бели)
Се вклопи во 7/8" 22mm се справи со Бар Или 1-1/8 28mm Масти Лента
1.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Превозот време како што се следниве : 2. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
2281300
Објектот Должина:
31cm
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Висина:
18cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
ПП Пластични+Алуминиумски
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
R

Производи во категоријата