.

.

260mm Мотоцикл Заден амортизер Гас Шок За Хонда Msx125 Grom Еден Шок Мајмун Ktm Dirt Bike Јамаха Kawasaki

260mm Мотоцикл Заден амортизер Гас Шок За Хонда Msx125 Grom Еден Шок Мајмун Ktm Dirt Bike Јамаха Kawasaki

DEN 3444.00
DEN 3744.00
-8 %
Достапност


11mm пролет универзална 1pair 260mm мотоцикл вистински шок апсорбер суспензија за мајмун ATV quad мотор жолта и црвена
вкупна должина : 290mm
око за око центар : 260mm
пролет дебелина : 11mm
око дијаметар : 10мм
око дебелина : 20.5 mm

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
YOSS
Име На Модел:
26b
Објектот Тежина:
4.3kg
Објектот Должина:
26cm
Материјал Тип:
Челик+алуминиумски легури
R

Производи во категоријата