.

.

IP25 Не-водоотпорен полначот 15A led напојување, led драјвер трансформатор 12V, предводена електронски адаптер 200W

IP25 Не-водоотпорен полначот 15A led напојување, led драјвер трансформатор 12V, предводена електронски

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Достапност

IP25 Не-водоотпорен полначот 16.6 led напојување, led драјвер трансформатор 12 V, предводена електронски адаптер 200 W Влезен Напон : AC100 V-220 V Излезен Напон : 12 V DC Излезна Струја : 15 Моќност : 200 W Нето Тежина : 0.58 kg Димензија : 165*99*44mm Школка Материјал : Метал Случај Безбедност на Усогласеност : CE / Ro HS Висока цена-ефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изградена-во текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита

Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
2 година
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Влезен Напон:
240
Излезниот Напон:
12
Влезниот Сигнал:
AC
Повратен Сигнал:
DC
Број На Модел На:
200W led моќ
Тежина:
0.28kg
Карактеристики:
не-водоотпорен
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Бренд Име:
Aixy
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
15A
Нето тежина:
0.58 KG
димензија:
165*99*44mm
R

Производи во категоријата