.

.

NFLC-Водоотпорен LED Трансформатор Електронски Трансформатор 90-250V AC до 12V DC

NFLC-Водоотпорен LED Трансформатор Електронски Трансформатор 90-250V AC до 12V DC

DEN 390.24
Достапност

Сосема нов и висок квалитет
Работи ефикасно и ниска температура
Со заштита функции против overvoltage, кратки-коло, и преоптоварување
Константен напон излез, дава моќ стабилност
Со анти-мешање функција обезбедува долготрајни живот LED светилка
Влез Напон : AC90-250 V
Излезен напон : DC12 V
Излезна струја : DC A 1.67
Водоотпорен : IP67 1 x Трансформатор.
Пакет Centont : 1 X Водоотпорен Трансформатори
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Сосема нов и висок квалитет
Работи ефикасно и ниска температура
Со заштита функции против overvoltage, кратки-коло, и преоптоварување
Константен напон излез, дава моќ стабилност
Со анти-мешање функција обезбедува долготрајни живот LED светилка

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE
R

Производи во категоријата