.

.

10m Божиќ Led Светла Божиќ Свадба Декорација Светла За Спалната соба Garlands Guirlande Lumineuse led String Самовила Светла

10m Божиќ Led Светла Божиќ Свадба Декорација Светла За Спалната соба Garlands Guirlande Lumineuse led

DEN 884.00
DEN 960.96
-8 %
Достапност

6 m Светилки Количина : 50 парчиња Приврзоци Количина : 5 0pieces W огромен гнев Боја : Јасно бели Главното Тело Материјал : ПП & TPR & CR-V челик Водоотпорен го Оценувате : IP44 Напојување : AC 110 V/220 V Моќ plug модел : ЕУ,САД,АУ велика БРИТАНИЈА(За АУ и велика БРИТАНИЈА приклучокот,а тоа е адаптер приклучок) Работа Живот : 60000 Часа Емитуваат Боја : Топло Бела Режим на Блиц : Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Slo Glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на Пакет Тежина : 0.TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани.
Пакет Содржина : 1pcs LED Светла самовила
Поени да се Напомене :
Вистинска боја на овие светла може да се разликува малку од бојата дека на сликите се покаже.
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот. Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Wattage:
EU220V, US 110V, AU 220V, UK 220V
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
YIMIA
Напон:
220V
Водоотпорен:
Yes
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
Обликот:
Флорални
Број На Модел На:
ALTA10-050R1-A16 Самовила Светла
самовила светла:
Yes
pisca pisca:
Yes
luzes став феста:
Yes
luces decorativas:
Yes
Navidad:
Yes
боја:
RGB
luces де navidad:
Yes
божиќ светла:
Yes
luces led став fiestas:
Yes
luzes де натални:
Yes
R

Производи во категоријата