.

.

1Set P6100 Oscilloscope 100mhz osciloscopio Сонда DC-100MHz Обемот Клип Сонда 100MHz multimeter сонда

1Set P6100 Oscilloscope 100mhz osciloscopio Сонда DC-100MHz Обемот Клип Сонда 100MHz multimeter сонда

DEN 214.00
DEN 267.36
-20 %
Достапност


Опис :
Карактеристики :
Модел : P6100
Пропусниот опсег : DC-6 MHz DC-100 MHz
Слабеењето Дажба : 1 : 10
Текст Отпор : 1 M : 10 M
Текст Capacitance : 1 X : 85p F-120p F 10 X : 18.
За Нас :
1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.5 pc
Надомест Опсег : 10p F-30p F
Пораст Time : nonopertating -20 ?~ +75?br /> Влажност : ?5% (релативна влажност)
Спецификации :
Кабел должина : 120cm
Нето тежина : 80g
Боја : Сива+Црна
Пакетот вклучува :
1 х сет на P6100 Oscilloscope Сонда
1 x корисник 's guide
Answer : ___________________________ Note :
A.
2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ .
4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.

Бренд Име:
ACEHE
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CEH004200
Бендот Ширина:
DC-6MHz DC-100MHz
Слабеењето Дажба:
1
Текст Отпор:
1MΩ
Текст Capacitance:
1X
Надомест Опсег:
10pF-30pF
Подемот Време:
Работен напон:
1X
Должина на кабел:
120cm
Температурата opertating:
-10℃ ~ +50℃
Влажност:
≤85% (релативна влажност)
R

Производи во категоријата