.

.

100PCS OD=10мм М8*6/8/10/12/16/20 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапи

100PCS OD=10мм М8*6/8/10/12/16/20 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапи

DEN 254.00
DEN 298.56
-15 %
Достапност

100 PCS dk=10 M8 X6/8/10/12/14/16/20 дувачкиот вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапи
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

боја:
M8x6, M8X8, M8X10, M8X12, M8X14, M8x16, M8x20
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
OD=10 М8*6/8/10/12/14/16/20
R

Производи во категоријата