.

.

100pcs M6*6/8/10/12/15/20/25/30 челик со бакарна заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви

100pcs M6*6/8/10/12/15/20/25/30 челик со бакарна заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување

DEN 1020.00
DEN 1199.52
-15 %
Достапност

100pcs M610/12/16/20/25/30 челик со бакарна заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви OD=8мм
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

боја:
M6X10, M6X12, M6X15, M6X20, M6X25, M6X30
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M6*10/12/15/20/25/30 OD=8
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата