.

.

100pcs M3*6/7/8/10/12/15/20/25/30 челик со бакарна заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви

100pcs M3*6/7/8/10/12/15/20/25/30 челик со бакарна заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %
Достапност

100pcs M36/7/8/10/12/15/20/25/30 челик со бакарна заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

боја:
M3X5, M3X6, M3X8, M3X10, M3X12, M3X15, M3X20, M3X25, M3X30
Број На Модел На:
М3*6/7/8/10/12/15/20/25/30 OD=5
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата