.

.

50pcs м2 м3 м4 м5 Елоксирани Мулти-боја Цветен Алуминиум Легура Најлон Заклучување Орев

50pcs м2 м3 м4 м5 Елоксирани Мулти-боја Цветен Алуминиум Легура Најлон Заклучување Орев

DEN 604.00
DEN 710.40
-15 %
Достапност


50pcs м2 м3 м4 м5 Елоксирани Мулти-боја Цветен Алуминиум Легура Најлон Заклучување Орев

Големина:
M4, M2, M3, M5
боја:
црвена, светло сина, црна, портокалова, gloden, sliver, сива, сина, зелена, виолетова, розова
Број На Модел На:
М2 М3 М4 М5
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Алуминиум 6061
R

Производи во категоријата