.

.

4pcs Права Линија Конектор Заеднички Алуминиумски Профил 40 Серија Т Слот 8мм Fastener Поврзете Делови

4pcs Права Линија Конектор Заеднички Алуминиумски Профил 40 Серија Т Слот 8мм Fastener Поврзете Делови

DEN 333.00
DEN 378.24
-12 %
Достапност

Straight Line Конектор Заеднички Алуминиумски Профил 40 Серија Т Слот 8мм Fastener Поврзете Делови

Големина:
40 series m8, 40 series m6
Број На Модел На:
40 Серија
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
т лизгачки нут
R

Производи во категоријата