.

.

500PCS DIN934 М4 Челик со црна Хексадецимален хексагонални Завртки

500PCS DIN934 М4 Челик со црна Хексадецимален хексагонални Завртки

DEN 118.00
DEN 138.24
-15 %
Достапност

500 PCS DIN934 М4 црн Орев Хексадецимален
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На:
m4
Тип:
Хексагонални Завртки
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата