.

.

20pcs алуминиум страната најлон вметнете заклучување орев м2 м3 м4 m5 m6 Елоксирани Мулти-боја Цветен ореви

20pcs алуминиум страната најлон вметнете заклучување орев м2 м3 м4 m5 m6 Елоксирани Мулти-боја Цветен

DEN 237.00
DEN 278.40
-15 %
Достапност


20pcs м2 м3 м4 m5 m6 Елоксирани Мулти-боја Цветен Алуминиум Легура Страната Најлон Заклучување Орев

Големина:
M4, M2, M3, M5, M6
боја:
црвена, светло сина, црна, портокалова, gloden, sliver, сива, сина, зелена, виолетова, розова
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М2 М3 М4 M5 M6
Материјал:
Алуминиум 6061
R

Производи во категоријата