.

.

Ново 1/2x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 1983-1988 Ford Thunderbird

Ново 1/2x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за

DEN 315.84
Достапност


Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Ќе добиете 20 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 1/2"-20
Широк : 22mm(0.86")
максимална : 35 мм(1.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
1983-1988
Име На Модел:
LN13
Бренд Име:
IPW
Автомобил Направи:
Ford
R

Производи во категоријата