.

.

За Coque Галакси S6 S7 Полно Тело Случај 360 Маска+Јасно Калено Стакло Тенок PC Хибрид Случај за Samsung Галакси S7 S6 Capinhas Capa

За Coque Галакси S6 S7 Полно Тело Случај 360 Маска+Јасно Калено Стакло Тенок PC Хибрид Случај за Samsung

DEN 142.00
DEN 149.28
-5 %
Достапност


Ултра тенок Full Body 360 Заштита Нео Хибридни Хард Случај За Samsung Галакси S6 S7
Производ Карактеристики>>>> 1. 100% тестирани со вистинскиот телефон. 2. Направени од високо квалитетни трајни материјал. 3. ултра-тенок, но силна заштита . Ние обезбедуваме>> 1. Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост 2. Брод од објектот во 48 часа 3. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови

Материјал:
За Галакси S6, За Галакси S7
Бренд Име:
case4u
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Сјајна,Симпатична,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Ултра Тенок Мат PC Случај Покритие за Samsung Галакси S7 S6 додатоци
Големина:
360 case cover for Samsung Galaxy s6 s7 full body hard case fundas
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S6
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Ултра Тенок Тешко PC Пластика
Dropshipping:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Yes
Колку Долго:
Стигнат до повеќето градови во рок од 30 дена
клучен збор:
360 полно тело случај + темперамент стакло за coque samsung галакси s6
боја:
Црна, Сина, Златна, Розова, Црвена, Сребрена
Други:
fundas,capa став, capinhas, coque,јапонија, кореја, Nonoskin
погоден:
подарок за момчето, девојка ,жена, маж, деца ,деца
Број На Модел На:
за samsung s7 напред и назад со полно тело случај
за:
за coque samsung галакси s7 со полно тело, луксузни случај
R

Производи во категоријата