.

.

СЛОБОДЕН БРОД Вистински Карбонски Влакна Алуминиум Опрема knob Рачен Менувач Алуминиум PQY Опрема Shift Knob За Хонда ФОЛКСВАГЕН БМВ W/ PQY Налепница

СЛОБОДЕН БРОД Вистински Карбонски Влакна Алуминиум Опрема knob Рачен Менувач Алуминиум PQY Опрема Shift

DEN 740.00
DEN 778.56
-5 %
Достапност


start Isv Module Wrap9928
end Isv Module Wrap9928
LZONE ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Вистински Карбонски Влакна Алуминиум Опрема knob Рачен Менувач Алуминиум
PQY Опрема Shift Knob За Хонда "ФОЛКСВАГЕН" БМВ Со PQY Налепница JR-GSK07
Пакетот Вклучува :
1 x Карбонски Влакна Опрема Knob
3x тема адаптери вклучени
Пакет како на сликата.
Fitment :
Универзал.
Се вклопат за повеќето автомобил switch shifter е 8мм, 10мм,12mm
- Карактеристики :
- Одговара за повеќето прирачник возила, приложи различни adapeter (опрема : 12mm 10мм 8мм)
- Висока отпорност, не-корозивен, висока температура толеранција и ниска термичка експанзија
- Тоа ќе се подобри возачки се чувствуваат и менувањето поради малата тежина и здрав
- Тоа е добар избор за вас да го надградите вашиот автомобил
Имајте на ум : нема лого на телото
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Бренд Име:
PQY
Година:
Универзална
Име На Модел:
GSK07
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
1
Тип На Објект:
опрема shift knob
боја:
Карбонски Влакна
Точка име :
shift knob
Местото на Оригиналот:
Тајван
Материјал:
Карбонски Влакна
Функција:
опрема shift knob
На пластичен адаптер Внатрешен Дијаметар:
Кол. 8mm/ 10мм/ 11mm/ 13mm
Shift Knob Дијаметар:
Кол. 47mm
Алуминиум База На Надворешниот Дијаметар:
Кол. 32-милиметри
KEYWORD1:
опрема shift knob
KEYWORD2:
опрема shift knob
R

Производи во категоријата