.

.

Пред Стакло Трим Прстен Пак Сигнал Светлина За Харли XL883 XL1200 делови портокал СВЕТИЛКА

Пред Стакло Трим Прстен Пак Сигнал Светлина За Харли XL883 XL1200 делови портокал СВЕТИЛКА

DEN 2400.00
Достапност

Пред Стакло Трим Прстен Пак Сигнал Светлина За Харли XL883 XL1200 БОЈА : ПОРТОКАЛ СВЕТИЛКА СОСЕМА НОВ CHROME МЕТАЛ 1 SETS (L & R)
повратни информации :
Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања со објектот, ве молиме испратете e-mail на нас пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни купувачот.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
Длабоко Намали
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
mnsadkfsaf
Објектот Тежина:
0.8kg
R

Производи во категоријата