.

.

CNC мото додатоци Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Suzuki GSXR GSX-R 600 1000 750 К1 К2 К3 K4 K5 K6 K7 K8

CNC мото додатоци Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Suzuki GSXR GSX-R 600

DEN 458.40
Достапност

Во парк, брза испорака.
ь Применуваат опсег : Мотоцикл универзален тип
Пакување : сунѓерот пакување, долги транспорт, не е лесно да се оштети. Знаете пред да нарачате вашиот мотор е погоден за 6mm, 8mm или 10мм
2. Тоа може да се врати минатото перформанси и подобро мотоцикл перформанси. Ние ќе испрати производи без ЛОГОТО од стандардните.
Детали За Производот :
ь Бренд Име : LANQIAN
ь Место на Потекло : Кина
ь Состојба : 100% сосема нов
ь Количина : 1 пар
ь Боја : Црвена/Сино/Зелено/Црна/Портокал/Gold/Сребрена/Сива
ь Материјал : висок квалитет на алуминиум
ь Висок квалитет, многу издржливи
ь Едноставна инсталација.
Боја слика на екранот
Делови собрание
Производ Големина
Инсталација ефект
НИ 8. Ние поддршка на големо производи, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме
5. Тоа е време да ја замените и надградба на гајтанот лизгачот .99 / set НИ 37. Ова е замена за вашиот мотор гајтанот лизгачот. Ако сакате да го прилагодите ЛОГОТО, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ако имате проблем со стоката, ве молиме контактирајте ме во времето.
декорација :
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Bennett KTM
Генерално, погоден за повеќето мотоцикли, ве молиме потврдете дали таа е погодна за вашиот мотор пред да нарачате.

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли-Дејвидсон,Победа,Победа,Aprilia,Универзална
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
црна/gold/сребрена/сино/портокал/зелена/црвена/сива
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
1 пар
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Функција:
мотоцикл spools
Fitment:
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Bennett KTM
Fitment 1:
мотоцикл универзална
Големина:
6mm/8мм/10мм
Број На Производ:
FT2 S02180667349
R

Производи во категоријата