.

.

Маска тело За Хонда CBR600RR 2009 2011 2012 ( Бели црвени ) cbr 600rr 09 / 10 / 11 Обтекател комплет China71

Маска тело За Хонда CBR600RR 2009 2011 2012 ( Бели црвени ) cbr 600rr 09 / 10 / 11 Обтекател комплет

DEN 18106.00
DEN 19680.00
-8 %
Достапност

за превозот безбедно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
20inch
Бренд Име:
MidDale
Име На Модел:
WDF534
Објектот Ширина:
22inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
26inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
8.5kg
резервоарот маска:
Вклучуваат
R

Производи во категоријата