.

.

За SUZUKI UH125 UH150 UH200 НА 250/400 Burgman Мотоцикл Пред & Задна Кочница Господар Цилиндар Течност во Резервоарот Покрие Капа

За SUZUKI UH125 UH150 UH200 НА 250/400 Burgman Мотоцикл Пред & Задна Кочница Господар Цилиндар Течност

DEN 720.00
DEN 791.52
-9 %
Достапност


Мотоцикл Кочница Резервоарот Покрие Капа
-Состојба : 100% Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет
-Материјал : CNC 6061 алуминиум
-Позиција : Пред & Задните
-Количина : 1 пар маска
-Објектот е лесно да се инсталира без инструкции.
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн
-Боја : Злато/титаниум/Црвена
Fitment : UX-150 Шеснаесет 2010-2012 година УХ-125 Burgman 2002-2004 УХ-150 Burgman 2002-2006 УХ-200 Burgman 2007-2012 Е-250 Burgman 1998-2002 Е-400 Burgman 1999-2013
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
OCS-0001
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
CNC 6061 Алуминиум
Бренд Име:
ДИВЈАК
R

Производи во категоријата