.

.

Топла Продажба,За Хонда CBR900RR 954RR 0203 CBR 900RR 2002-2003 година 954 Црна светла Мотоцикл Лакот Обтекател сет (шприц)

Топла Продажба,За Хонда CBR900RR 954RR 0203 CBR 900RR 2002-2003 година 954 Црна светла Мотоцикл Лакот

DEN 19562.00
DEN 20592.00
-5 %
Достапност

Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.Пред-Drilled за Прецизност Fitment . Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.Вклучува Топлина-Shield Технологија . две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
CBR900RR
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата