.

.

Топла Продажба,Обтекател комплет За Хонда CBR900RR 1996 1997 CBR 893RR 96 97 CBR 893 CBR900 RR шарени ABS Пластика sportbike Обтекател сет

Топла Продажба,Обтекател комплет За Хонда CBR900RR 1996 1997 CBR 893RR 96 97 CBR 893 CBR900 RR шарени

DEN 17282.00
DEN 18192.00
-5 %
Достапност


Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас. две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.Вклучува Слободни Ветробранското Стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето.Вклучува Топлина-Shield Технологија .
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
CBR900RR
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата