.

.

Мотоцикл Задните Опашка Светлина Кочница Сигнали Интегрирани Led Светилка Светлина За SUZUKI SV650 03 - 08 SV1000 2003 2004 2005 2006 2007

Мотоцикл Задните Опашка Светлина Кочница Сигнали Интегрирани Led Светилка Светлина За SUZUKI SV650 03

DEN 1188.00
DEN 1320.00
-10 %
Достапност


100% Сосема Нов.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
324945
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Производи во категоријата