.

.

Алуминиум FZ09 Радијатор Guard Радијатор Скари Guard Покрие Заштитник За Јамаха FZ 09 МТ 09 2014 2015 Злато

Алуминиум FZ09 Радијатор Guard Радијатор Скари Guard Покрие Заштитник За Јамаха FZ 09 МТ 09 2014 2015

DEN 3412.00
DEN 3791.52
-10 %
Достапност


Производ функција : Тоа им помага да се заштити радијатор од песок или камен штета. Отпорна на брзање, ќе изгледаат како нови после миење. Многу лесно да се вклопи. Но, оваа точка не беше вклучувајќи завртки или ореви. Ве молиме да го користите завртки кои веќе се на вашиот радијатор.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
cnc алуминиум
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-RG-YA043
Објектот Тежина:
270.4g
Објектот Висина:
23.2inch
Објектот Должина:
33.1inch
Објектот Ширина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
мотоцикл модели:
за Јамаха МТ-09 MT09 FZ09 FZ-09 2013 2014 2015
квалитет:
Висок Квалитет На Алуминиум Скари
Карактеристично:
Со се Направи модел на логото
Состојба:
100% Новиот Радијатор Скара Guard Маска
Пати:
NO
Боја:
Црна
Име на производ:
радијатор решетката guard маска
R

Производи во категоријата