.

.

бренд нови Палење Серпентина Искра Plug Покритие За BMW GS1150 R1150 RS1150 RT1150

бренд нови Палење Серпентина Искра Plug Покритие За BMW GS1150 R1150 RS1150 RT1150

DEN 1246.00
DEN 1354.56
-8 %
Достапност

Функција : Висок квалитет на Лево+Правото Plug Покрие Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет ABS технологијата за компресија Лесна Инсталација. Директни ОЕМ fitment. Производ големина : 15*8*5 CM Fitment : BMW R1150 Р 01-06 BMW R1150 ГШ 99-05 BMW R1150 RT 01-04 BMW R1150 РС 00-03 Пакет вклучувајќи 1 Пар x Искра Plug Маска

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
4inch
Име На Модел:
HL19
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Motobike Направи:
BMW
Материјал Тип:
ABS Инјектирање
R

Производи во категоријата