.

.

Мотоцикл Задните Опашка Светлина Кочница Сигнали Интегрирани Led Светилка Чад Светлина За DUCATI 748 916 996 94 95 96 97-03 998 02 03 04

Мотоцикл Задните Опашка Светлина Кочница Сигнали Интегрирани Led Светилка Чад Светлина За DUCATI 748

DEN 1296.00
DEN 1440.00
-10 %
Достапност


Боја : црна
Материјал : Пластика
• Одговара За :
DUCATI
748/916/996 94-03
998 02-04
1.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Alipay е Prefered. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
100% Сосема Нов.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Ducati
Име На Модел:
3241447
Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.31kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Производи во категоријата