.

.

Мотоцикл Пред Светло Светла Горниот Заградата Спарување За SUZUKI GSXR1300 GSXR 1300 GSX1300R 1999 2000 2001 2002 2003 2004 до 2007 година

Мотоцикл Пред Светло Светла Горниот Заградата Спарување За SUZUKI GSXR1300 GSXR 1300 GSX1300R 1999 2000

DEN 2203.00
DEN 2448.00
-10 %
Достапност

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз. Alipay е Prefered.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат . Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
100% Сосема Нов.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
• Одговара За : SUZUKI
GSXR1300 99-07
1. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
4251055
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Производи во категоријата