.

.

За ХОНДА VT 600 Сенка 1999-2005/VT 750 Сенка 2004-2015/VT 1100 Сенка 2000-2007 Предна Кочница Резервоарот Маска

За ХОНДА VT 600 Сенка 1999-2005/VT 750 Сенка 2004-2015/VT 1100 Сенка 2000-2007 Предна Кочница Резервоарот

DEN 481.00
DEN 534.72
-10 %
Достапност


Мотоцикл Предна Кочница Резервоарот Маска
-Состојба : 100% Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет
-Материјал : CNC 6061 алуминиум
-Позиција : Пред (Десно)
-Количина : 1 парче маска
-Функција : Три-димензионални Орел Embossment
-Објектот е лесно да се инсталира без инструкции.
-Боја : Хром
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн Fitment : За ХОНДА VT 600 Сенка 1999-2005 За ХОНДА VT 750 Сенка 2004-2015 За ХОНДА VT 1100 Сенка 2000-2007 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
CNC-машински 6061 алуминиум
Име На Модел:
FB1632495
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
R

Производи во категоријата