.

.

Задната Оска Блок Комплет Синџир Прилагодувач За Kawasaki KX125 KX250 2003-2008 KX250F KX450F 2006-2015 KLX450R 2008-2014

Задната Оска Блок Комплет Синџир Прилагодувач За Kawasaki KX125 KX250 2003-2008 KX250F KX450F 2006-2015

DEN 934.00
DEN 1026.72
-9 %
Достапност

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Да се добие малку флеш до вашиот главниот дел на задната суспензија со овој CNC-машински елоксирани оска блокови!
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар на Задната Оска Блок
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Прави тркала се менува и се прилагодува полесно
Скали на двете страни на оска блок за точни прилагодување
CNC-изработени од палка аеро-одделение алуминиум
Лесни, но голема сила и издржливост
Елоксирани површина по завршувањето
Одлична замена за акции блокови
Fitment :
За Kawasaki KX125 2003-2008
За Kawasaki KX250 2003-2008
За Kawasaki KX250 F 2004-2015
За Kawasaki KX450 F 2006-2015
За Kawasaki KLX450 R 2008-2014
1.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.08kg
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
RAB005-ГР
Објектот Висина:
1inch
R

Производи во категоријата