.

.

CNC Алуминиум Менгеме Размена 22mm Да 28mm За CRF250R CRF250X SX250 YZ250F KLX250 RMZ250 RMZ450 KX125 Јама Нечистотија Велосипед Мотор

CNC Алуминиум Менгеме Размена 22mm Да 28mm За CRF250R CRF250X SX250 YZ250F KLX250 RMZ250 RMZ450 KX125

DEN 413.00
DEN 480.00
-14 %
Достапност

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Превозот време како што се следниве : 2. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
3041402
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.255kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Производи во категоријата