.

.

Мотоцикл кој се одвојува Задните Фендер Багаж Рек Поддршка Носителот на Товар Полица Полици Заградата за Полнење За Suzuki DRZ400 DRZ400S DRZ400M

Мотоцикл кој се одвојува Задните Фендер Багаж Рек Поддршка Носителот на Товар Полица Полици Заградата

DEN 3758.00
DEN 4319.52
-13 %
Достапност

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
100% Сосема Нов Материјал : Метал Боја : како слики Одговара :
DRZ400 DRZ400 S DRZ400 M
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Име На Модел:
170303-4
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
1.28kg
Материјал Тип:
гума/винил
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
CAKEN
R

Производи во категоријата