.

.

Мотоцикл Метал Гориво во Резервоарот за Гас Капа и Маска за Заклучување + откопчување Заклучување Поставен За YAMAHA YZF R1 2002-2003 година / FZ6 FZ6S FZ6N 2004-2010

Мотоцикл Метал Гориво во Резервоарот за Гас Капа и Маска за Заклучување + откопчување Заклучување Поставен

DEN 826.00
DEN 960.00
-14 %
Достапност


Примена : исто како наслов опис
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Квалитет : Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работа (Лесно да се инсталира)
Пакет вклучувајќи : ист како и продажба на слики
Внимание : клучот е вклучен
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика . Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата.
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
ABS + метал
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Motobike Направи:
Јамаха
R

Производи во категоријата