.

.

Мотоцикл Метал Гориво во Резервоарот за Гас Капа Покрие Брава Со Копчињата За ЈАМАХА TDM850 TDM900 TRX850 FJ1200

Мотоцикл Метал Гориво во Резервоарот за Гас Капа Покрие Брава Со Копчињата За ЈАМАХА TDM850 TDM900 TRX850

DEN 413.00
DEN 480.00
-14 %
Достапност

Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.
Примена : исто како наслов опис
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Квалитет : Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работа (Лесно да се инсталира)
Пакет вклучувајќи : ист како и продажба на слики
Внимание : клучот е вклучен
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS + метал
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Тежина:
0.5kg
Motobike Направи:
Јамаха
R

Производи во категоријата