.

.

waase Пред Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата За Хонда CBR600F4 CBR 600 F4 1999 2000

waase Пред Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата За Хонда CBR600F4 CBR 600 F4

DEN 1277.00
DEN 1344.00
-5 %
Достапност

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Материјал : тешки алуминиум Fitment : За Хонда CBR600 F4 1999-2000 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам.Мотоцикл Светлата Остане Заградата Опис Кол : Едно Парче Боја : Како на сликата шоу. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За Хонда CBR600F4 CBR 600 F4 1999 2000
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Тешки Алуминиум
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
R

Производи во категоријата