.

.

Нови Водоотпорен Скутери Quad Велосипеди Мопеди АТВ Мотоцикл Данок Диск Плоча Држач

Нови Водоотпорен Скутери Quad Велосипеди Мопеди АТВ Мотоцикл Данок Диск Плоча Држач

DEN 271.00
DEN 330.72
-18 %
Достапност

100% Сосема Нов CNC Врвен квалитет Топ-за Даночни Диск Плоча Држач.Тој Е Направен од Алуминиум и Пластика со Висок Квалитет,со Елоксирани Површина.Тоа Е Водоотпорен Гума Печат.Рамката Е Задржана со 6x Ален Завртки и Nyloc Ореви Што Го Прави Убави Вибрации, Крадец и Времето Доказ. Детали за производот Состојба : 100% Сосема Нов во Боја : Јаглерод шема Материјал (Носителот/Рамка) : Алуминиум Материјал (Пред Јасна Круг Капак) : 2mm Тешко Пластични Големина на(Секој) : Вкупна Должина 4.9"(125mm), Ширина од 3,5"(90mm), Одредување Дупка 0.4"(10мм),Прозорец Кол. 2.68" (68mm) Пакет се Вклучени 1 X Мотоцикл Данок Плоча Држач Fitment : Универзална Одговара за Мотоцикли, Скутери, Quad Велосипеди, Мопеди и АТВ Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
094D
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Тежина:
89g
Материјал Тип:
Материјал (Носителот/Рамка)
Објектот Ширина:
9cm
R

Производи во категоријата