.

.

Фитнес Жените Јога Панталони Mallas Работи Mujer Салата Работи Хулахопки Фитнес Нога Панталони Жените Спортски Leggings Activewear 15011

Фитнес Жените Јога Панталони Mallas Работи Mujer Салата Работи Хулахопки Фитнес Нога Панталони Жените

DEN 831.00
DEN 1092.96
-24 %
Достапност


ПОВРАТНИ информации
1.
Детали за производот 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Ткаенина Боја : Зелена ,црна и портокалова ,како што сликите покажуваат, не може да биде благо боја разлика Функција : Анти-pilling, анти-навремено, дише, удобно Материјал : 87%Најлон 13%Spandex Големина : S / M / L Забелешка : големината беше мерена со упатство, ве молиме овозможи 1-3cm разлика. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни
повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ,
и ни покаже со екранот на 5 ќе почне,тогаш
ние ќе ви даде голем попуст во вашата следна цел. Pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрална
(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било каков проблем
или вас. Барање : 1. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или
Facebook,ќе добиете јога sock или други
изненадување во вашата следна цел
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Бренд Име:
Iyoga
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
15011
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Состојба:
Нови
Тип На Објект:
спортски панталони
Спорт Тип:
Јога leggings
Функција:
Анти-pilling, анти-навремено, дише, брз сува
Материјал:
87%Најлон и 13%Spandex
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возрасна Група:
Возрасни лица
боја:
црна,зелена,портокалова
Големина:
S,M,L
R

Производи во категоријата