.

.

Бренд Нови Жените tracksuits Јога Поставува Дише Спорт Одговараат на Фитнес Салата Работи Сет Јога Кошула Врвот Панталони Зелена Јога За Девојки

Бренд Нови Жените tracksuits Јога Поставува Дише Спорт Одговараат на Фитнес Салата Работи Сет Јога Кошула

DEN 848.00
DEN 1631.04
-48 %
Достапност

Ако сте руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите полно име и детали адреса за да се избегне не добивањето на пратката. Во Есента и почетокот на Зимата ,ќе може да се стави на потоплите јакна .5 kg , можете да плаќате $20.5;цел е 2kg, можете да плаќате $23.
Welocome до Нашата Продавница :
Брендови само borned за спорт,нашиот производ е само за оние пријатели како и нашите роднини, кои во потрага за убавина и здравје засекогаш. Ние строго devolop и дизајн секој производ,Со цел да се даде посебен шопинг искуство. Ве молиме не го достави спор и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек без контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите за вас. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена, ако ви се веледрогерија, или пад на превозот продавачот, ве молиме ги споделите со нас вашиот бизнис тип кога ќе го поставите цел.5 кг, треба да додадете $3. Секоја година, ние ги донираат некои САЛАТА облека на лицата со инвалидитет , најдобри желби за нив.ќе дојде од Малезија : кога ќе цел е 0.ќе дојде од Сингапур : кога ќе цел е 0.5 kg(прв тежина е 0. Добар ден и среќен шопинг тука!! 1.5/kg,а потоа ќе го добиете во рок од 4-7 дена 2.тогаш ќе ја добиете вашата пратката во рок од 4-7 дена. Само треба маица или панталона ,само кликнете подолу на сликата се земе одделно.

Големина:
S, M, L
Спорт Тип:
јога
Шаблон Тип:
Цврст,Крпеница
Функција:
Плус Големина,Анти-Pilling,Компресирана,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува,Анти-Навремено
Пол:
Жените
Бренд Име:
yuerlian
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
жените tracksuits Локација:
Кина
јога врвот:
Јога Групи
спортски тренерки ткаенина:
најлон/Полиестер/spandex
јога одговараат големина:
s m l
јога наместите Бојата:
Црна, Сина, Зелена Сива Црвено Бела
спортски одговараат на апликацијата:
Работи / Јога / било кој спорт
спортски поставува ткаенина функција:
дише/ брзо сува/ мека
јога поставува производ време:
2016 година
Тренерки жените Објектот нема:
YEL50135020
жените јога поставува дизајн стил:
активни хулахопки
R

Производи во категоријата